Home page

Jsme moc rádi, že jste navštívili naše webové stránky.
Umíte si představit ten pocit, když v sedmi letech spatříte na horách před sebou německou dogu a řeknete si: „tohle je zvířátko pro můj život!“

A když musíte čekat do dospělosti, až se vám tento sen vyplní?? Tak to jsme my.
A věříte na osud?? Když se dva potkají a jeden prohlásí: „ …. noo ale já mám velkého pejska 🙂 “ a ten druhý odpoví: „no ale já mám také velkého psa!“ a pak zjistíte, že máte úplně identické dogouše, jen opačné pohlaví?! Tak to jsme opět my.
Zkrátka a jednoduše, německé dogy se staly našimi společníky a parťáky na celý život. Máme početnou rodinu a dogouši jsou ti nejlepší kamarádi a zároveň ochránci našich dětí. Vždy stojí za nimi a věřte, že jakékoli trestání dětí z naší strany je v blízkosti našich pejsků téměř nemožné.
Těší nás, že tato láska ke psům a ke zvířatům obecně se probudila i v našich dcerách, proto jsme založili chovatelskou stanici Hagyrragold.
Nejprve jsme přivezli z Milána naši lásku žlutou Gyrrušku, Gyrra della Baia Azzurra, abychom trochu „oživili českou krev“. Rok nato jsme si jeli pro žlutého Hanníska, Hannibal della Baia Azzurra, no a další rok už se s námi domů vezl od našich úžasných kamarádů Veverů z Jihlavy Drusíček, Drusus Diesel Pretorian Dog. V únoru 2017 přibyla do party ještě z Polska žíhaná Petinka, Femke Via del Campo.
Doufáme, že některé z našich dětí bude pokračovat v tomto koloběhu „krmení, výstavy, tisíce najetých kilometrů, hotely a karavan, trénování, sbírání pokladů na zahradě, mazlení se štěňátky i probdělé noci s nimi, věčně zabraná postel i často naražené ruce a nohy“ a že je tento nádherný koníček nikdy nepřestane bavit.
Uslintané oblečení i stěny neznamenají vůbec nic proti bezmezné lásce, kterou nám tito něžní obři každý den dávají a my jim můžeme jen děkovat a snažit se jim co nejvíce dobrého oplácet. Oni si to opravdu zaslouží.

Scroll to Top
This site is registered on wpml.org as a development site.